Apie mus

El. parduotuvės “Komforto projektai” misija yra jūsų poreikių įgyvendinimas vėdinimo, šaldymo ir šildymo klausimais. Mūsų asortimentas labai išaugo: šiuo metu jau apima platų energiją taupančių ventiliatorių, vėdinimo įrenginių, oro paskirstymo produktų, oro kondicionierių, oro užuolaidų ir šildymo gaminių asortimentą. Mūsų gaminiai yra tvirti, juos lengva pasirinkti, įdiegti ir naudoti.
Remdamiesi paprastumo ir patikimumo vertybėmis, mūsų verslo koncepcija yra kurti, gaminti ir tiekti aukštos kokybės vėdinimo produktus. Remdamiesi savo verslo koncepcija ir sutelkdami dėmesį į klientus, siekiame būti efektyviausiu ir naudingiausiu partneriu įveikiant jūsų patalpų oro kokybės iššūkius.

Kodėl verta rinkti mūsų produktus ir paslaugas?

Previous
Next

Unikalus dizainas

Dėl išskirtinio dizaino ir vidinių įrenginių pasirenkamumo sukursite tobulai harmoningą namų dizainą kokio visada norėjot.

Nauja karta

Energiją taupančios technologijos, oriantuotos į jos atsinaujinimo, galite pritaikyti universalų įrenginį, kuris padidins Jūsų investicijų grąžą.

Lengvas valdymas

Viską galėsit reguliuoti valdymo pultu su savaitiniu taimeriu arba stebėti ir kontroliuoti sistemų veikimą mobilioj programėlėje.

Platus asortimentas

Montuojami prie sienos, statomi ant grindų, įmontuojami į lubas, kasečių tipo, kabinami prie lubų.

Kaip vyksta mūsų procesas?

1 Konsultacija

Geriausio sprendimo Jums suradimas.

2 Pasiūlymas

Pasiūlysime reikalingą techniką pagal Jūsų poreikius.

3 Montavimas

Greitai atvyksime ir kokybiškai įgyvendinsime Jūsų projektą.